Forumul Prieteniei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeIeri la 5:30 pm Scris de Didina Sava

» Decorațiuni din fetru
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeLun Dec 28, 2020 3:35 pm Scris de Didina Sava

» Roxana Elena Sava-lucrari de arta plastica personale
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeJoi Ian 16, 2020 8:12 pm Scris de Didina Sava

» Mihaela Moşneanu
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeVin Feb 23, 2018 6:30 pm Scris de Mihaela Moşneanu

» „Flori de piatră-Bijoux" albumul I-bijuterii artizanale marca Didina Sava
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeLun Mar 13, 2017 3:15 pm Scris de Didina Sava

» Heraclidul Alb roman semi-SF
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeMar Iul 12, 2016 12:43 am Scris de Varganici Costica

» Singurătăţile noastre-Titi Nechita
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeSam Mar 19, 2016 12:03 pm Scris de tyk

» Gustări şi aperitive
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeLun Feb 01, 2016 6:59 pm Scris de Didina Sava

» Dorina Neculce
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Icon_minitimeDum Mar 15, 2015 1:42 am Scris de Dorina Ciocan

Facebook- Flori De Piatră Bijoux
https://www.facebook.com/floridepiatrabijoux/
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Site-uri preferate
Retete culinare
Reţele de socializare
Parteneri
forum gratuit

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

+2
Vasilica Ilie
Didina Sava
6 participanți

In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

Mesaj  Didina Sava Sam Iun 27, 2009 3:53 pm

10 ieseni ,membri si simpatizanti ai Asociatiei Universul Prieteniei ne-am intalnit azi in Copou sa vizitam Targul de arta ceramica "Cucuteni-2009" si Targul Mestesugarilor2009.Dupa o tura de parc din stand in stand am facut o halta mica la Hanul Vanatorilor la un mic si o halba de bere.

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul10

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 110

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul11

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul12

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul13

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul14

Elena si-a cumparat palarie !

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul15
si toata lumea pe rand a probat palaria lui Elena.
Mara
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul16
Rodica
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul17
Elena
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul18
Ica
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul20
Nick
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul22
Gina
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul21
Didina
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 510
la un mic si o bere.Eu am servit singura legume la gratar.Bueyyyyyyyyyy inca nu-i gata postul lui San Petru ! nevinovatie lol!
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 210
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul23

Miha si Vasea aleg pentru mine oala de sarmale !
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul24
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul25
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul26
Gata asta e !...una e aleasa !...dar pan" la urma am cumparat altele mai mari,una mie si una unei nepoate!
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Miha_a10
Nici nu stim cand au trecut patru ore impreuna,cu ras si voie buna !
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul27
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul28
ce frumos a fost !
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul29



Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Joi Iun 21, 2012 7:59 am, editata de 2 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4307
Varsta : 58
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty Re: Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

Mesaj  Vasilica Ilie Sam Iun 27, 2009 5:49 pm

Va felicit cu sinceritate pe toti, pentru activitatile pe care le faceti in cadrul Asociatiei noastre. Ce pacat ca nu sunt mai aproape sa particip si eu! Sunteti toti niste frumosi, v-am admirat cu dragoste pozele. Va doresc la toti un week-end minunat! Cu toata dragostea si prietenia, Vali
Vasilica Ilie
Vasilica Ilie

Numarul mesajelor : 183
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/06/2009

http://poezii.biz, netlog

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty toti suntem frumosi dar eu sunt oleaca mai frumoasa ca toti !

Mesaj  Didina Sava Sam Iun 27, 2009 6:01 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul35
ca daca nu spuneti ca mine ia uite ca prietena mea Miha imi sare in ajutor
Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Miha_l10


Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Sam Iun 27, 2009 6:24 pm, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4307
Varsta : 58
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty Re: Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

Mesaj  Dana Scriminti Sam Iun 27, 2009 6:07 pm

Pai cum, pui o frumoasa sa pazeasca alta frumoasa ?
Nu-i corect !! Mai bine faceti poza amandoua si puneti
pe colegul cu barba sa va pazeasca, pregatit de atac, cu linguroiul !!!
Dana Scriminti
Dana Scriminti

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 59
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 12/06/2009

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty INTINDETI MANA PRIETENILOR...:)

Mesaj  ELENA DRAGAN Sam Iun 27, 2009 8:33 pm

Va multumesc din suflet ptr frumoasa dimineata pe care mi-ati oferit-o prin prezenta voastra... Smile Sunteti niste oameni minunati(de fapt cine se aseamana se aduna... Wink )As vrea,daca imi permiteti sa va dedic tuturor un cantec pe care eu l-am invatat cu,copiii mei,cantec ce consider ca ale sale versuri exprima ceea ce simt si care va indeamna sa ..

INTINDETI MANA PRIETENIEI!

Atunci cand esti mai trist
Si ti-ai pierdut chiar si curajul
Priveste in jurul tau
Aici e cineva
Atunci cand ti-e greu
Atunci cand nu mai crezi in nimeni
Priveste in jurul tau
Aici e cineva.

Refren: Mana sa mi-o dai
Si totul va fi bine
Toti prietenii vor fi
Cu tine atunci cand vei dori.


Atunci cand ai cazut
Si drumul catre casa nu-l stii
Priveste in jurul tau
Aici e cineva
Atunci cand ai pierdut
Si crezi ca sunt doar nori pe strada ta
Priveste in jurul tau
Aici e cineva.
ELENA DRAGAN
ELENA DRAGAN

Numarul mesajelor : 6
Varsta : 66
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty Re: Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

Mesaj  Stancu Neculai Sam Iun 27, 2009 9:07 pm

soare,copaci ,.lume multa, femei ,Doamne ce multe femei,si Eu in mijlocul a OPT femei frumoase.Ce pot sa-mi doresc mai mult???
Stancu Neculai
Stancu Neculai

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 75
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/06/2009

http://nicustancu48.ning.com/profile/Stancunicolae

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty da ,adevarat Nick te-au luat toate caldurile cu atatea femei in jur !

Mesaj  Didina Sava Sam Iun 27, 2009 9:13 pm

Aici proba !

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Targul36
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4307
Varsta : 58
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty Re: Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

Mesaj  Vasilica Ilie Sam Iun 27, 2009 9:15 pm

"soare,copaci ,.lume multa, femei ,Doamne ce multe femei,si Eu in mijlocul a OPT femei frumoase.Ce pot sa-mi doresc mai mult???"
(Nicolae Stancu)

Esti un rasfatat Nicule, asta esti! De cand te cunosc si eu, numai intre femei stai! Noroc ca ai cu tine perechea, ca altfel nu stiu daca te hotarai vreodata pe care s-o alegi! Razz Razz lol!
Vasilica Ilie
Vasilica Ilie

Numarul mesajelor : 183
Varsta : 71
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/06/2009

http://poezii.biz, netlog

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty Re: Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

Mesaj  Petrescu Dan Dum Iun 28, 2009 10:05 pm

Nu cred ca eu sa fi vazut vreodata
Blide ceramice in targ de arta prezentate
Si opt femei cu o prezenta minunata
Cu bunul lor prieten care a cazut pe spate
Petrescu Dan
Petrescu Dan

Numarul mesajelor : 220
Varsta : 77
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009 Empty Re: Targul de arta ceramica Cucuteni si al mestesugarilor de la Iasi-iunie 2009

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum