Ultimele subiecte
» „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeAstazi la 9:50 am Scris de Didina Sava

» Mihaela Moşneanu
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeVin Feb 23, 2018 8:30 am Scris de Mihaela Moşneanu

» Decorațiuni din fetru
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeMier Dec 27, 2017 3:19 am Scris de Didina Sava

» „Flori de piatră-Bijoux" albumul I-bijuterii artizanale marca Didina Sava
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeLun Mar 13, 2017 5:15 am Scris de Didina Sava

» Heraclidul Alb roman semi-SF
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeLun Iul 11, 2016 1:43 pm Scris de Varganici Costica

» Singurătăţile noastre-Titi Nechita
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeSam Mar 19, 2016 2:03 am Scris de tyk

» Gustări şi aperitive
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeLun Feb 01, 2016 8:59 am Scris de Didina Sava

» Dorina Neculce
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 3:42 pm Scris de Dorina Ciocan

» Mihai LEONTE poetul armoniei si al optimismului...
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Icon_minitimeDum Noi 30, 2014 11:46 am Scris de Mihai LEONTE

Facebook- Flori De Piatră Bijoux
https://www.facebook.com/floridepiatrabijoux/
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Site-uri preferate
Retete culinare
Reţele de socializare
Parteneri
forum gratuit

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava

Raspunde la subiect

Pagina 1 din 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Coroana cerdacului se-nsuflețea într-un curcubeu de culori”

Mesaj  Didina Sava Astazi la 9:50 am

Pandantiv și cercei „Coroana cerdacului se-nsuflețea într-un curcubeu de culori” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o compoziție confecționată dintr-o felie de agat cu diametrul de 6,5 cm pe care am montat un buchețel din flori de perle de cultură multicolore și floricele de coral.
PFA Sava Didina - CUI 38935300

Indisponibil (pret informativ 200 lei)

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00849
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00936
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 3942
Varsta : 53
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

http://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Frumusețea misterioasă a unui iris”

Mesaj  Didina Sava Ieri la 11:10 am

Pandantiv și cercei „Frumusețea misterioasă a unui iris” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava. Pandantivul este o floare spectaculoasă, supradimensionată confecționată din felii și petale de agat, mărgele de hematit. Lățimea maximă a florii este de 12,5 cm.

300 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01321
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00848
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „La asfințit, pe buza văii scânteiau pulberi de foc”

Mesaj  Didina Sava Ieri la 6:39 am

Pandantiv și cercei „La asfințit, pe buza văii scânteiau pulberi de foc” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava. Pandantivul este o floare spectaculoasă, supradimensionată confecționată din felii și petale de agat, mărgele de hematit. Lățimea maximă a florii este de 12,5 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01432
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01527

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Mier Iun 26, 2019 10:16 pm, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Melancolică zare albastră”

Mesaj  Didina Sava Ieri la 3:49 am

Pandantiv și cercei „Melancolică zare albastră” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava. Pandantivul este o floare spectaculoasă, supradimensionată confecționată din felii și petale de agat, mărgele de hematit. Lățimea maximă a florii este de 12,5 cm.

300 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00337
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00847
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) „Tandrețea unei priviri fugare”

Mesaj  Didina Sava Ieri la 3:47 am

Broșă (pandantiv) „Tandrețea unei priviri fugare” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux- Didina Sava. Compoziția florală este confecționată din chips-uri de coral și perlă de cultură. Diametrul florii este de 6 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01431
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02418
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei clips „Sublimul entuziasm al tinereții”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 22, 2019 10:28 am

Broșă (pandantiv) și cercei clips „Sublimul entuziasm al tinereții” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux- Didina Sava. Compoziția florală este confecționată din petale de sidef ți mărgele de granat. Diametrul florii este de 6 cm.

200 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00935
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01234
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă și cercei „Tandrețea unei priviri fugare”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 22, 2019 10:26 am

Broșă și cercei „Tandrețea unei priviri fugare” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux- Didina Sava. Compoziția florală este confecționată din petale de piatra soarelui, petale, mărgele, dropuri de apatit. Diametrul florii este de 6 cm.

180 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02712
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 03514
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei „Tinerețe nemuritoare”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 22, 2019 10:24 am

Broșă (pandantiv) și cercei „Tinerețe nemuritoare” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux- Didina Sava. Compoziția florală este confecționată din petale de piatra soarelui, petale, mărgele, dropuri de apatit, coroniță de hematit. Diametrul florii este de 6 cm.

200 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01922
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02618
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Cărbuni înfiorați zvâcnesc în cenușa sobei”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Iun 21, 2019 9:38 am

Pandantiv și cercei „Cărbuni înfiorați zvâcnesc în cenușa sobei” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale, lacrimi de agat, mărgele de hematit. Diametrul florii este de 10 cm.

300 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00544
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00934
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Ochii ei flăcări de smoală”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Iun 21, 2019 9:37 am

Pandantiv și cercei „Ochii ei flăcări de smoală” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale, lacrimi de agat, mărgele de granat. Diametrul florii este de 10 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01430
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01921
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) si cercei „Crisalida unui fluture de mătase”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Iun 21, 2019 1:55 am

Broșă (pandantiv) si cercei „Crisalida unui fluture de mătase” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din inimioare de cuarț roz, bănuți de rodocrosit, mărgele de granat. Diametrul broșei este de 4, 5 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00226
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00433
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv (broșă) și cercei „Iazul s-aprins în sclipiri de aur”

Mesaj  Didina Sava la data de Joi Iun 20, 2019 3:35 am

Pandantiv (broșă) și cercei „Iazul s-aprins în sclipiri de aur” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux- Didina Sava. Pandantivul este un un buchețel confecționat din cuarț cu rutil, mărgele de citrin și hematit, sârmă modelatoare aurită.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00336
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00543
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) „Sclipirea bunei speranțe”

Mesaj  Didina Sava la data de Joi Iun 20, 2019 12:23 am

Broșă (pandantiv) „Sclipirea bunei speranțe” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux- Didina Sava. Compoziția floarlă este confecționată din petale de sidef ți mărgele de granat. Pandantivul este susținut de un lănțișor din oțel inoxidabil. Diametrul florii este de 6 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00225
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00432
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv (broșă) și cercei „Zbor prin Calea Lactee”

Mesaj  Didina Sava la data de Mar Iun 18, 2019 11:35 am

Pandantiv (broșă) și cercei „Zbor prin Calea Lactee” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux- Didina Sava. Pandantivul este un un buchețel confecționat din cuarț cu rutil, mărgele de citrin și hematit, sârmă modelatoare aurită.

300 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00735
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00933
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) „Crâmpeie de viață în pași de tango”

Mesaj  Didina Sava la data de Mar Iun 18, 2019 12:19 am

Broșă (pandantiv) „Crâmpeie de viață în pași de tango” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Compoziția florală este confecționată din lacrimi de howlit, mărgele de coral și hematit. PFA Sava Didina - CUI 38935300

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02617
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 03013
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Cercei și pandantiv (broșă) „Abundență de iubire”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 16, 2019 9:20 am

Cercei și pandantiv (broșă) „Abundență de iubire” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Compoziția florală este confecționată din ovale de agat frunze de bambus, lacrimi de agat indian, mărgele jasp și rodocrosit.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Colier38

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Mar Iun 25, 2019 3:50 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Cercei și pandantiv (broșă) „Izvoarele fecunde ale frumosului”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 16, 2019 5:50 am

Cercei și pandantiv (broșă) „Izvoarele fecunde ale frumosului” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Compoziția florală este confecționată din ovale de agat frunze de bambus, lacrimi de agat indian, mărgele jasp și rodocrosit. Compoziția florală este susținută de un lănțișor de oțel inoxiadabil de 40 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 06510
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 06710

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Mar Iun 18, 2019 12:20 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Cercei și pandantiv (broșă) „Tihna acapara lin sufletul ei, boboc de trandafir”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 15, 2019 7:18 am

Cercei și pandantiv (broșă) „Tihna acapara lin sufletul ei, boboc de trandafir” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Compoziția florală este confecționată din ovale de agat frunze de bambus, lacrimi de agat indian, mărgele jasp și rodocrosit. Compoziția florală este susținută de un lănțișor de oțel inoxiadabil de 40 cm.
Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00643
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00846
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv (broșă) și cercei „Joncțiuni siderale”

Mesaj  Didina Sava la data de Mier Iun 12, 2019 9:49 am

Pandantiv (broșă) și cercei „Joncțiuni siderale” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o compoziție florală confecționată din petale de cuarț rutilat cu aur, mărgele de citrin și hematit.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00542
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00845
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Și soarele a răsărit în ochii ei”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Iun 10, 2019 9:41 pm

Pandantiv „Și soarele a răsărit în ochii ei” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale, ovale agat dantelă și frunze de agat, mărgele de agat și hematit. Diametrul florii este de 11,5 cm.

330 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00133
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01033
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Bolta cerului zvâcnea cu palide sclipiri”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Iun 10, 2019 9:26 am

Pandantiv „Bolta cerului zvâcnea cu palide sclipiri” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale, ovale de agat, mărgele de hematit. Diametrul florii este de 10 cm.

300 lei
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01920
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02022
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Tainicul înțeles al unui apus de soare”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Iun 10, 2019 9:23 am

Pandantiv „Tainicul înțeles al unui apus de soare” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare confecționată din petale, ovale de carneol și frunze de agat, mărgele de granat. Diametrul florii este de 6,5 cm.

250 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01032
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01126
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Înfiorata gingășie a unei amintiri”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Iun 10, 2019 1:27 am

Pandantiv „Înfiorata gingășie a unei amintiri” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale, ovale de carneol și frunze de agat, ovale cuarț rutilat și mărgele de granat. Diametrul florii este de 10 cm.

300 lei
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02122
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02021
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Treptele emoției desăvârșite”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 09, 2019 9:45 pm

Pandantiv „Treptele emoției desăvârșite” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale, ovale agat dantelă și frunze de agat, mărgele de agat și hematit. Diametrul
florii este de 10 cm.

300 lei
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00224
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01125
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Stelele scânteie în tăcerea măreață a iazului”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 09, 2019 5:32 am

Pandantiv „Stelele scânteie în tăcerea măreață a iazului” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale fluorit și frunze de agat, discuri de fluorit, inimioare de cuarț roz, mărgele de granat și hematit. Diametrul florii este de 11 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava _00810
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava _01610
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Zările se scufundă-n laguna albastră”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 09, 2019 2:24 am

Pandantiv „Zările se scufundă-n laguna albastră” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale agat dantelă și frunze de agat, mărgele de agat și hematit. Diametrul
florii este de 10 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01233
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01124
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00642
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Nada Florilor”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 09, 2019 12:23 am

Pandantiv și cercei „Nada Florilor” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale fluorit și frunze de agat, discuri de fluorit, ovale de agat, mărgele de ametist și hematit. Diametrul este de 10 cm.

300 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00335
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00641
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01031
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă și cercei „Emoții țesute în flori”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 08, 2019 10:13 am

Broșă și cercei „Emoții țesute în flori” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din discuri și petale de fluorit, mărgele de agat și hematit. Diametrul broșei este de 5,5 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00132
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00844

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Mier Iun 12, 2019 9:39 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Comoara ferecată-n frunza verii”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 08, 2019 9:57 am

Pandantiv și cercei „Comoara ferecată-n frunza verii” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o floare supradimensionată confecționată din petale și frunze de agat, ovale de agat, mărgele de agat și hematit. Diametrul este de 10 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01030
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01232
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01730

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Sam Iun 15, 2019 7:16 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă „Amintiri pierdute în pulbere de lumină”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 08, 2019 3:05 am

Broșă „Amintiri pierdute în pulbere de lumină” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționaă din ovale de agat, bănuți și lacrimi de ametist, bănuți de coral, mărgele de granat. Diametrul broșei este de 5,5 cm.

140 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00843
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01230
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă și cercei „Vârful din inima cerului”

Mesaj  Didina Sava la data de Sam Iun 08, 2019 3:03 am

Broșă și cercei „Vârful din inima cerului” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din discuri și petale de fluorit, mărgele de agat. Diametrul broșei este de 5,5 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00334
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00640

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Mier Iun 12, 2019 9:39 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei „Fantasticul zbor al flăcării violete III”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Iun 07, 2019 9:54 pm

Broșă (pandantiv) și cercei „Fantasticul zbor al flăcării violete III” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, discuri fațetate de ametist, mărgele de agat și hematit. Diametrul este de 7 cm.

250 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01229
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01320
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei „Fantasticul zbor al flăcării violete IV”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Iun 07, 2019 9:58 am

Broșă (pandantiv) și cercei „Fantasticul zbor al flăcării violete IV” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, discuri fațetate de ametist, mărgele de agat și hematit. Diametrul este de 7 cm.

250 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 03412
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 03513
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei „Fantasticul zbor al flăcării violete I”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Iun 07, 2019 9:54 am

Broșă (pandantiv) și cercei „Fantasticul zbor al flăcării violete I” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, discuri fațetate de ametist, mărgele de agat și hematit. Diametrul este de 7 cm.

250 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01526
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01622
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei „ Fantasticul zbor al flăcării violete II”

Mesaj  Didina Sava la data de Joi Iun 06, 2019 11:35 pm

Broșă (pandantiv) și cercei „Fantasticul zbor al flăcării violete II” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, discuri fațetate de ametist, mărgele de agat și hematit. Diametrul este de 7 cm.

250 lei

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01228
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00333

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Vin Iun 07, 2019 10:00 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Colier și cercei „Soarele în amurg îmbrățișează-ntunecarea”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Iun 03, 2019 5:32 am

Colier  și cercei „Soarele în amurg îmbrățișează-ntunecarea” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, discuri și ovale de jad, bănuți de regalit, mărgele de jad, agat și regalit.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00932
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01621

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Sam Iun 08, 2019 6:58 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșe „Nalbă sălbatică”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 02, 2019 7:35 am

Broșe „Nalbă sălbatică” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșele sunt confecționate din petale, ovale, lacrimi și bănuți de agat indian, dropuri de jad. Diametrul broșelor este de 5 cm.

140 lei bucata (1, 2, 5- Indisponibile)

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01525
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00931

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Vin Iun 21, 2019 1:22 am, editata de 3 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) „ Eternul senin al legendarelor nopți cu lună”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 02, 2019 7:33 am

Broșă (pandantiv) „ Eternul senin al legendarelor nopți cu lună” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din sidef pawa, perle de cultură Diametrul broșei este de 8 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01620
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01919

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Joi Iun 06, 2019 11:36 pm, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă „Cântecul apelor”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 02, 2019 7:31 am

Broșă „Cântecul apelor” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din inimioare de cuarț roz, ovale fațetate de aventurin, mărgele de granat. Diametrul broșei este de 4, 5 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02121

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Mier Iun 12, 2019 9:40 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Colier „Devotament pentru cauza adevărului”

Mesaj  Didina Sava la data de Dum Iun 02, 2019 6:04 am

Colier „Devotament pentru cauza adevărului” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, unachit, discuri de jad, mărgele de jad, agat și unachit, mărgele de jad, agat unachit și granat..

Indisponibil (preț informativ 300 lei)

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00639
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00842
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei „Aer ștrengăresc”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Mai 31, 2019 12:29 am

Broșă (pandantiv) și cercei „Aer ștrengăresc” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" „Miracole de inimă fremătândă" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava. Compoziția florală este confecționată din petale de sidef și mărgele de hematit.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00541
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00734

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Mier Iun 12, 2019 9:41 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă (pandantiv) și cercei „Privirea ce dezvăluie minunea lumii”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Mai 31, 2019 12:27 am

Broșă (pandantiv) și cercei „Privirea ce dezvăluie minunea lumii” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" „Miracole de inimă fremătândă" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava. Compoziția florală este confecționată din petale de sidef și mărgele de hematit.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01524
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01817

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Joi Iun 13, 2019 8:18 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Colier „Ochi de piatră ce scânteie”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Mai 27, 2019 8:21 am

Colier „Ochi de piatră ce scânteie” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, discuri de jad, mărgele de jad, agat și fluorit.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01918
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02319
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv „Prinos de drăgălășenie”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Mai 27, 2019 6:59 am

Pandantiv „Prinos de drăgălășenie” din colecția de vară „Aripi încordate în zborul fericirii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este confecționat din petale de agat, mărgele de hematit și agat. Floarea are un diametru de 7 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00431
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00733
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă „Orizontul trandafiriu al prieteniei”

Mesaj  Didina Sava la data de Mier Mai 22, 2019 9:01 am

Broșă „Orizontul trandafiriu al prieteniei” din colecția de primăvară „Când zările clocotesc în freamătul luminii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din petale de piatra soarelui, petale fațetate de cuarț roz, mărgele de granat. Floarea are un diametru de 5,5 cm.

Indisponibilă

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 01728
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 03012
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșe „Perseide”

Mesaj  Didina Sava la data de Mier Mai 22, 2019 8:58 am

Broșe „Perseide” din colecția de primăvară „Când zările clocotesc în freamătul luminii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din petale de piatra soarelui, petale fațetate de cuarț rutilat cu fier, mărgele de jad și hematit. Floarea are un diametru de 5 cm.

Indisponibile

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00131
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00930

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Vin Mai 24, 2019 9:21 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă „Învolburare”

Mesaj  Didina Sava la data de Mier Mai 22, 2019 8:57 am

Broșă „Învolburare” din colecția de primăvară „Când zările clocotesc în freamătul luminii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din petale de agat, lacrimi de carneol, mărgele de hematit, jad. Floarea are un diametru de 5 cm.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 02616

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Dum Iun 02, 2019 7:21 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv (broșă) și cercei „Mocnește-un jăratic pe prispa cerului”

Mesaj  Didina Sava la data de Mar Mai 21, 2019 6:13 am

Pandantiv (broșă) și cercei „Mocnește-un jăratic pe prispa cerului” din colecția de primăvară „Când zările clocotesc în freamătul luminii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este  confecționat din ovale de agat, lacrimi de  carneol, mărgele de agat și  hematit.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00540
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00638

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Dum Iun 02, 2019 7:22 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Pandantiv și cercei „Furiș s-ascunde luna printre stele”

Mesaj  Didina Sava la data de Mar Mai 21, 2019 2:07 am

Pandantiv și cercei „Furiș s-ascunde luna printre stele” din colecția de primăvară „Când zările clocotesc în freamătul luminii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Pandantivul este o un buchețel confecționat din cuarț cu rutil, mărgele de citrin și hematit, sârmă modelatoare aurită.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00929
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00637

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Vin Mai 24, 2019 9:21 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Broșă „Zodia bunei speranțe”

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Mai 20, 2019 9:47 pm

Broșă „Zodia bunei speranțe” din colecția de primăvară „Când zările clocotesc în freamătul luminii" /Flori de piatră Bijoux-Didina Sava Didina Sava. Broșa este confecționată din piatra soarelui, apatit și mărgele de hematit. Floarea are un diametru de 5,5 cm fără crenguțe.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00332
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava 00539

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Dum Iun 02, 2019 7:22 am, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava Empty Re: „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Puteti raspunde la subiectele acestui forum