Forumul Prieteniei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeSam Iun 01, 2024 5:07 pm Scris de Didina Sava

» Decorațiuni din fetru
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeLun Dec 28, 2020 3:35 pm Scris de Didina Sava

» Roxana Elena Sava-lucrari de arta plastica personale
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeJoi Ian 16, 2020 8:12 pm Scris de Didina Sava

» Mihaela Moşneanu
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeVin Feb 23, 2018 6:30 pm Scris de Mihaela Moşneanu

» „Flori de piatră-Bijoux" albumul I-bijuterii artizanale marca Didina Sava
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeLun Mar 13, 2017 3:15 pm Scris de Didina Sava

» Heraclidul Alb roman semi-SF
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeMar Iul 12, 2016 12:43 am Scris de Varganici Costica

» Singurătăţile noastre-Titi Nechita
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeSam Mar 19, 2016 12:03 pm Scris de tyk

» Gustări şi aperitive
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeLun Feb 01, 2016 6:59 pm Scris de Didina Sava

» Dorina Neculce
Ziua buna si bine v-am gasit ! Icon_minitimeDum Mar 15, 2015 1:42 am Scris de Dorina Ciocan

Facebook- Flori De Piatră Bijoux
https://www.facebook.com/floridepiatrabijoux/
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Site-uri preferate
Retete culinare
Reţele de socializare
Parteneri
forum gratuit

Ziua buna si bine v-am gasit !

+10
Cristina Stefan
Petrescu Dan
Georgeta Nedelcu
victoria preotesescu
Rodica Rodean
InDArt
Simion Irofei
Elena Albu
Didina Sava
14 participanți

In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Didina Sava Mar Iun 02, 2009 9:29 am

Buna dimineata dragi prieteni.Aceasta este cea de a doua zi de functionare a acestui forum ,iar eu am mari emotii.In primul rand sunt fericita ca am reusit sa incropesc acest forum,inca mai am mult de invatat in ceea ce priveste administrarea si buna lui functionare, dar nadajduiesc ca, pas cu pas voi ajunge sa descopar toate chichitele.Acest forum este un vis a a doamnei Rodica Rodean presedinta Asociatiei Universul Prieteniei si o incercare a mea care o voi inbunatati pe traseu,asa incat va rog din suflet sa fiti ingaduitori cu imperfectiunile sau nefunctionalitatile care inca le sesizati.Ma stradui sa le descopar si sa le remediez.In al doilea rand sunt emotionata ca va astept pe voi dragi prieteni si inca nu am descoperit cum se trimite automat un mesaj de intampinare la fiecare nou oaspete in aceasta "casa" a prieteniei .Consider reusita infiintarii acestui forum ca un dar imaterial pe care eu il ofer doamnei Rodica Rodean (presedinta si sufletul Asociatiei Universul Prieteniei)cu ocazia zilei ei de nastere care a fost pe 31 mai.Si-a dorit enorm de mult un astfel de spatiu virtual al nostru ,al membrilor asociatiei ,care sa devina larg uzitat si interactiv,iar eu ca simbol al admiratiei ce o am pentru daruirea si tenacitatea cu care se devoteaza asociatiei,am incercat sa il construiesc .Cat de maret va fi ,cat de cald si prietenos va fi acest forum depinde de noi toti cei care ii vom pasi pragul.Eu va urez bine ati venit !
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Buna seara dragi prieteni

Mesaj  Elena Albu Mier Iun 03, 2009 10:03 pm

Buna seara dragi prieteni,
ne-am regasit intr-un alt spatiu si continuam sa distrugem barierele acestei lumi .....
Ne este dat sa traim atat de multe momente frumoase impreuna .... asa sa ramanem
..... si buna sa ne fie inima !
Tuturor un bun venit !
Elena Albu
Elena Albu

Numarul mesajelor : 9
Varsta : 57
Localizare : Targoviste
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Buna sa ne fie inima !

Mesaj  Simion Irofei Mier Iun 03, 2009 10:08 pm

Si bine ai venit Elena pe forumul asociatiei.Personal eu am mari nadejdi ca aici vom construi un spatiu virtual al prieteniei Smile flower sunny
Simion Irofei
Simion Irofei

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 65
Localizare : Tulcea-Mahmudia
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Ziua buna dragii mei

Mesaj  Didina Sava Lun Iun 08, 2009 12:27 pm

Observ ca rand pe rand cati mai multi membri sau simpatizanti ai Asociatiei Universul Prieteniei afla de forumul proaspat infiintat si isi deschid cont..Le urez tuturor bun venit pe forumul prieteniei si va multumesc
Ziua buna si bine v-am gasit ! Zzzzzzz4rc8


Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Dum Iun 14, 2009 9:51 pm, editata de 1 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Bine v-am gasit!

Mesaj  InDArt Lun Iun 08, 2009 1:44 pm

Multumim de invitatie pe blogul vostru si de oferta de prietenie! Speram sa reusim sa tinem pasul cu noutatile aduse de voi si in acelasi timp sa aducem si noi mereu informatii pretioase cititorilor acestui blog.
O zi faina in ciuda ploii Smile
InDArt
InDArt

Numarul mesajelor : 8
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/06/2009

http://www.blog.indart.ro

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Bine ati venit !

Mesaj  Didina Sava Lun Iun 08, 2009 1:55 pm

Ma bucur enorm ca ati raspuns invitatiei mele de a va inscrie pe forumul Asociatiei Universul Prieteniei.Am fi foarte incantati sa va deschideti propriul vostru topic la sectiunea JURNAL,unde sa ne tineti la curent cu activitatile si evenimentele organizate de voi.
De asemenea poate va faceti o mica prezentare la sectiunea Cine Cuntem Noi.Va multumesc.
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Multumesc DIDINA

Mesaj  Rodica Rodean Lun Iun 08, 2009 9:23 pm

Multumesc DIDINA pentru acest forum...multumesc pentru cadoul tau care era un vis... care s-a materializat datorita tie
Emotiile din ultimele zile au culminat cu acest minunat cadou
Sa fi fericita...sa fi iubita....si Dumnezeu sa-ti calauzeasa pasii
Ziua buna si bine v-am gasit ! Trandafirsuper Ziua buna si bine v-am gasit ! W1600
Rodica Rodean
Rodica Rodean

Numarul mesajelor : 544
Varsta : 71
Localizare : IASI
Data de inscriere : 01/06/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Va doresc un week -end minunat !

Mesaj  Didina Sava Sam Iun 13, 2009 1:50 pm

si un brat de flori din balconul meu
Ziua buna si bine v-am gasit ! Floridelabalcon003
Ziua buna si bine v-am gasit ! Floridelabalcon011
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty BINE V-AM GASIT !

Mesaj  victoria preotesescu Sam Iun 13, 2009 7:31 pm

multumesc de invitatie , BINE V-AM GASIT !
MULT SUCCES TUTUROR, PENTRU A FI CU ADEVARAT INTR-UN UNIVERS DE PRIETENIE, DE FRUMOS...
a dvs cu stima, victoria !

dupa un anumit timp-jorge luis borges

Ajungi cu timpul sa intelegi ca adevaratii prieteni sunt numarati, si ca cel care nu lupta pentru ei, mai devreme sau mai tarziu se va vedea inconjurat doar de false prietenii. Cu timpul inveti ca vorbele spuse intr-un moment de manie, pot continua tot restul vietii sa faca rau celui ranit. Cu timpul inveti ca a scuza e ceva ce poate face oricine, dar ca a ierta, asta doar sufletele cu adevarat mari o pot face. Cu timpul intelegi ca daca ai ranit grav un prieten, e foarte probabil ca niciodata prietenia nu va mai fi la aceeasi intensitate. Cu timpul iti dai seama ca desi poti fi fericit cu prietenii tai, intr-o buna zi vei plange dupa cei pe care i-ai lasat sa plece. Cu timpul iti dai seama ca fiecare experienta traita alaturi de fiecare fiinta, nu se va mai repeta niciodata
.....
Cu timpul iti dai seama ca in realitate, cel mai bine nu era viitorul, ci momentul pe care-l traiai exact in acel moment. Cu timpul vei vedea ca desi te simti fericit cu cei care-ti sunt imprejur,iti vor lipsi teribil cei care mai ieri erau cu tine si acum s-au dus si nu mai sunt... Cu timpul vei invata ca incercand sa ierti sau sa ceri iertare, sa spui ca iubesti, sa spui ca ti-e dor, sa spui ca ai nevoie, sa spui ca vrei
sa fii prieten, dinaintea unui mormant, nu mai are nici un sens.

Dar din pacate, se invata doar cu timpul..."
...................................................................
Dacă le-ai văzut pe toate şi n-ai aflat ce e frumuseţea,înseamnă că n-ai ochi;iar dacă le-ai văzut,dar n-ai simţit puterea frumuseţii,înseamnă ca n-ai inimă.(J.W. de Rochester)
.
victoria preotesescu
victoria preotesescu

Numarul mesajelor : 61
Varsta : 72
Localizare : Valea Mare, Dambovita
Data de inscriere : 13/06/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Buna dimineata dragi prieteni

Mesaj  Didina Sava Lun Iun 15, 2009 8:52 am

Este luni iarasi ! Va doresc o saptamana binecuvantata cu succese si impliniri
Ziua buna si bine v-am gasit ! Clip25
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty o zi frumoasa tuturor !

Mesaj  victoria preotesescu Mier Iun 17, 2009 9:41 am

o zi frumoasa tuturor !
Petrescu Dan
Petrescu Dan

Numarul mesajelor : 220
Varsta : 77
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  victoria preotesescu Mier Iul 29, 2009 10:22 pm

buna seara tuturor !
am trecut sa va salut cu drag, si sa va urez


99galleries.com | Send this image

victoria preotesescu
victoria preotesescu

Numarul mesajelor : 61
Varsta : 72
Localizare : Valea Mare, Dambovita
Data de inscriere : 13/06/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Cristina Stefan Sam Sept 19, 2009 11:50 pm

Bine v-am gasit, dragi prieteni! Vreau sa felicit, in primul rand conducerea acestei Asociatii pe D-na Rodica Rodean si pe D-na Didina Sava pentru aceasta infaptuire de suflet extraordinara! In al doilea rand vreau sa multumesc celor prezenti la lansarea volumului meu de debut, ''Andante'' in tabara de Creatie de la Muncel, 9-14 sept 2009 pentru ca mi-au indeplinit nemaisperat un vis de viata! Cand acest fapt se intampla aievea e greu sa gasesti multumiri in cuvinte.Poate imbratisarile si privirile spun totul.In al treilea rand sunt mandra ca m-ati primit in randurile dumneavoastra si sper sa nu va dezamagesc.Va doresc bucurii, sanatate si noi actiuni de cultura si de suflet! cu mult drag si admiratie, Cristina.
Cristina Stefan
Cristina Stefan

Numarul mesajelor : 3
Varsta : 67
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 19/09/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Multumesc Univers al Prieteniei!

Mesaj  IOANA VOICILA-DOBRE Dum Ian 10, 2010 12:42 pm

Multumesc foarte mult de urari si permiteti-mi sa va doresc si eu un an minunat, plin de realizari si impliniri pe masura sufletului vostru bun! La multi ani!
IOANA VOICILA-DOBRE
IOANA VOICILA-DOBRE

Numarul mesajelor : 516
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/08/2009

http://ro.netlog.com/ionela1961

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Am primit volumul IARNA

Mesaj  IOANA VOICILA-DOBRE Dum Ian 10, 2010 12:48 pm

Multumesc Rodica pentru ca mi-ai trimis pachetul de carti solicitate. Este bine sa stii ca ele au ajuns la prieteni de nadejde de pe multe meridiane ale lumii precum si la noi in tara, cum ar fi Tulcea si prietenul nostru, moderatorul de radio VIOREL SIMA care a citit cu placere din creatiile tuturor si din toate cele patru volume, in emisiunile sale de ,, sunetul anilor,,.Foarte curand iti voi trimite si eu un pachet cu daruri de la prieteni plus o antologie noua de poezie la care am avut bucuria sa particip si eu cu opt poeme proprii.
IOANA VOICILA-DOBRE
IOANA VOICILA-DOBRE

Numarul mesajelor : 516
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/08/2009

http://ro.netlog.com/ionela1961

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Buna Ziua ! Va multumesc pentru ca EXISTAM !

Mesaj  ROSCA Gheorghe Cornel Sam Feb 06, 2010 7:56 pm

Buna Ziua !
Va multumesc pentru ca EXISTAM !
~
Am cautat "sa las" O Urma, pentru a intelege ACEASTA Interfata (noua pentru mine !) ... si AM DAT ... peste mesajul dvs. de ieri !
Va rog sa ma iertati ... ca v-am "ales" pe dumneavoastra !
A fost "intamplator" ... dar Benefic. Va rog ... "[19:39:44] ROSCA Gheorghe Cornel : Va Multumesc ! Este ALTA interfata, va rog sa aveti rabdare sa ma obisnuiesc !" ... acest mesaj ERA ineficient in "Chat" ... ori eu sunt interesat ... SA DEVIN ACTIV in acest "UNIVERSUL PRIETENIEI" ... dar mai intai Trebuie Sa INTELEG "Interfata" !
Va multumesc ... pentru rabdare !
~
din pacate ... membrii Familiei (O doamna=Sotia, o domnisoara=Mirela(fata ei) si o domnisorica= Ana Maria Stefania, fetita noastra (pe 8 Martie face 4 ani)...) REVENDICA dreptul ... de a intra pe calculator !
Eu NU voi "deranja' INUTIL pe nimeni ... dar "acum" va rog sa ma iertati !
~,
ROSCA Gheorghe Cornel
ROSCA Gheorghe Cornel

Numarul mesajelor : 13
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Bine ai venit Cornel !

Mesaj  Didina Sava Dum Feb 07, 2010 9:43 am

Bine ai venit Cornel pe forumul asociatiei Universul Prieteniei.Te asteptam cu intreventii asa cum ai promis.te vei familiariza cu interfata forumului.Tot ceea ce este expus pe prima pagina sunt categoriile de subiecte si forumurile propriuzise.Deschizand un forum ajungi la topicurile forumului care pot fi numeroare.Deschizand fiecare topic ajungi la adevaratele postari unde si tu poti comenta accesand butonul POST REPLY. Succes si te asteptam cu drag.
Poate iti pui si o fotografie la profil sa avem si noi o reprezentare asupra ta.
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  ROSCA Gheorghe Cornel Dum Feb 07, 2010 9:02 pm

Bună Ziua !
~
Am revenit, este diferit (are butoane in plus !), dar incetul cu incetul am să mă descurc ... CU plăcere.(era bun si un buton pentru diacritice-dar, dacă pot da copy/paste, am pe blogul meu (9 !).
Am observat, in partea de jos: indicatia ...
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
(?).
Vreau să introduc poza la Profil, as avea ce, dar NU stiu cum !
De obicei dau direct răspunsul~fără previzualizare (voi folosi, in cazul articolelor, pentru a putea adăuga Text ... de inspiratie.
~
Doamna Didina Sava, s-ar putea să mai solicit ajutor, in acest sens, era bine, pentru cei nou intrati, dacă ar fi avut posibilitatea să consulte Semnificatia Butoanelor, asa cum avem pentru REGULAMENT. (eu, de exemplu, nici acum NU stiu COMPLET semnificatia si utilizarea link.
Vă asigur că voi incerca să depăsesc repede aceste inconveniente, cred că este mai usor de inteles decât ... toateBlogurile.ro.
Deocamdată NU cunosc butoanele (de la st. la dr.-->): 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23 (Altele), 24=?, 25=Inchide tag-urile, 26 adică exact jumătate. 14 cred că este vorba de TABEL, nu tablou. 15, 16, una din ele, probabil prima, introduc imagine din calculator (PC) nu I.E. !, dacă nu, atunci 23 ! Iar emoticoane, nu prea folosesc, momentan cred că imi corespunde Neutral .
~
Vă multumesc pentru răbdare.
Vă doresc O Săptămână de Reusite in toate Intreprinderile (benefice) !
~
(Deja sunt luat la zor de ... Mirela ! ...)
~,
ROSCA Gheorghe Cornel
ROSCA Gheorghe Cornel

Numarul mesajelor : 13
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 06/02/2010

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Vizitato Dum Feb 28, 2010 7:19 pm

Ziua buna si bine v-am gasit ! 20u262c

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Bine ai venit pe forumul asociatiei !

Mesaj  Didina Sava Dum Feb 28, 2010 7:39 pm

Bine ia venit Cami pe acest forum .Te asteptam cu comentarii si mesaje.Poate ne spui ceva despre tine la topicul Cine sunt eu ?...De asemenea te rog sa imi comunici numele tau real pt a ti-l schimba din panoul administratorului asa cum cere regulamentul acestui forum Very Happy .Multumim pentru branduse ! flower
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty De Martisor !

Mesaj  Didina Sava Dum Feb 28, 2010 11:07 pm

Ziua buna si bine v-am gasit ! Martis10
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty La multi ani!

Mesaj  IOANA VOICILA-DOBRE Mar Mar 02, 2010 4:11 pm

O primăvară minunată tuturor membrilor asociaţiei noastre! Să fiţi iubiţi şi fericiţi! Zile bune şi senine vă doresc din toata inima! Ionela, cu prietenie
IOANA VOICILA-DOBRE
IOANA VOICILA-DOBRE

Numarul mesajelor : 516
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/08/2009

http://ro.netlog.com/ionela1961

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  liviu miron Lun Iul 26, 2010 8:13 pm

Va distrati super, dar nu stiu de ce, pare un Univers cam inchis, unde nu prea mai e loc si de altii(ma insel?)
liviu miron
liviu miron
moderator bloguri

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 56
Localizare : iasi
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Marioara Visan Lun Iul 26, 2010 8:56 pm

Te inseli dragul meu Liviu Miron, e un Univers al prieteniei, poate intra in jocul acesta orice persoana de bun simt, ti-am citit postarile, chiar daca nu am comentat sau am comentat mi se pare o singura data, asta nu inseamna ca nu te primim in sufletele noastre cu toata admiratia, uite ca sa vezi ca esti binevenit, atat tu cat si orice persoana care doreste sa-si incarce sufletul cu bucuria de a fi in mijlocul iubitorilor de frumos, in toate formele lui, te invit pe 31 seara pe strada Lapusneanu, am inteles ca esti din Iasi, dupa ora 19 unde are loc la Muzeul Unirii in Sala Dublei Alegeri -un spectacol de muzica si poezie, organizat sub egida asociatiei si a Muzeului Literaturii, acolo ne vei descoperi pe noi cei ce daruim si primim bucurie in suflete, iar voua stimati prieteni din tabara va doresc calatorie usoara inapoi in dulcele targ al Iesilor, si nu v-am scris nimic pentru ca mor de ciuda ca nu am putut sa va fiu alaturi, se pare ca v-ati distrat de minune si ca a fost o actiune reusita, va felicit si va astept acasa.
Marioara Visan
Marioara Visan

Numarul mesajelor : 384
Varsta : 68
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 20/09/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  liviu miron Mar Iul 27, 2010 2:10 pm

momentan nu sunt in Iasi, dar mutumesc mult pt invitatia facuta
liviu miron
liviu miron
moderator bloguri

Numarul mesajelor : 221
Varsta : 56
Localizare : iasi
Data de inscriere : 11/07/2010

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Marioara Visan Mar Iul 27, 2010 4:49 pm

Cu drag, Liviu, atunci cand te intorci te astept la sedintele cenaclului Universul prieteniei.
Marioara Visan
Marioara Visan

Numarul mesajelor : 384
Varsta : 68
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 20/09/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty trandafiri in dar ,cu mult respect!

Mesaj  victoria preotesescu Vin Aug 27, 2010 10:23 am

multa sanatate, multa fericire si mult succes !
cu multa admiratie si stima, victoria preotesescu
victoria preotesescu
victoria preotesescu

Numarul mesajelor : 61
Varsta : 72
Localizare : Valea Mare, Dambovita
Data de inscriere : 13/06/2009

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Flori pentru voi!

Mesaj  Georgeta Nedelcu Mier Mai 16, 2012 8:04 pm



Georgeta Nedelcu
Georgeta Nedelcu

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 77
Localizare : Dolj
Data de inscriere : 13/06/2009

http://frumusica.ning.com/profile/decenupotpostapoeziicaintruncl

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Didina Sava Mier Mai 16, 2012 8:40 pm

Multumim Georgeta pt frumosul buchet de flori care l-ai adus in site.
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4317
Varsta : 59
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Georgeta Nedelcu Mier Mai 16, 2012 8:56 pm



Georgeta Nedelcu
Georgeta Nedelcu

Numarul mesajelor : 90
Varsta : 77
Localizare : Dolj
Data de inscriere : 13/06/2009

http://frumusica.ning.com/profile/decenupotpostapoeziicaintruncl

Sus In jos

Ziua buna si bine v-am gasit ! Empty Re: Ziua buna si bine v-am gasit !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum