Forumul Prieteniei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeLun Mar 25, 2024 6:38 pm Scris de Didina Sava

» Decorațiuni din fetru
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeLun Dec 28, 2020 3:35 pm Scris de Didina Sava

» Roxana Elena Sava-lucrari de arta plastica personale
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeJoi Ian 16, 2020 8:12 pm Scris de Didina Sava

» Mihaela Moşneanu
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeVin Feb 23, 2018 6:30 pm Scris de Mihaela Moşneanu

» „Flori de piatră-Bijoux" albumul I-bijuterii artizanale marca Didina Sava
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeLun Mar 13, 2017 3:15 pm Scris de Didina Sava

» Heraclidul Alb roman semi-SF
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeMar Iul 12, 2016 12:43 am Scris de Varganici Costica

» Singurătăţile noastre-Titi Nechita
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeSam Mar 19, 2016 12:03 pm Scris de tyk

» Gustări şi aperitive
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeLun Feb 01, 2016 6:59 pm Scris de Didina Sava

» Dorina Neculce
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Icon_minitimeDum Mar 15, 2015 1:42 am Scris de Dorina Ciocan

Facebook- Flori De Piatră Bijoux
https://www.facebook.com/floridepiatrabijoux/
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Site-uri preferate
Retete culinare
Reţele de socializare
Parteneri
forum gratuit

1.Cate puncte acordati acestui set de haiku

In jos

Cate puncte acordati acestui set de haiku

1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_lcap10%1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_lcap25%1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_rcap 25% 
[ 5 ]
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_lcap25%1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_rcap 25% 
[ 5 ]
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_lcap25%1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_rcap 25% 
[ 5 ]
1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_lcap15%1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Vote_rcap 15% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 20
 
 
Sondaj inchis

1.Cate puncte acordati acestui set de haiku Empty 1.Cate puncte acordati acestui set de haiku

Mesaj  Didina Sava Mier Feb 10, 2010 8:25 am

1.Deltă

Plutitotri cercei
I-as agăţa pe toţi
Nuferi pe oglinzi...


2.Nea


Cristale albe
În zborul astral măreţ
Iarnă sub zăpezi..


3.Ochii mei

Stele-albastre
Irişi violeţi aprind
Ochii mei ...aştri...

4.Universul prieteniei

Amici de-o viaţă
Univers de prieteni
Iubire, pace...

5.Radio Universul Prieteniei

Unde in eter
Muzică, proză, poem
Radio visat...
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 4282
Varsta : 58
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

https://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum