Ultimele subiecte
» „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeAstazi la 5:19 am Scris de Didina Sava

» Mihaela Moşneanu
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeVin Feb 23, 2018 8:30 am Scris de Mihaela Moşneanu

» Decorațiuni din fetru
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeMier Dec 27, 2017 3:19 am Scris de Didina Sava

» „Flori de piatră-Bijoux" albumul I-bijuterii artizanale marca Didina Sava
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeLun Mar 13, 2017 5:15 am Scris de Didina Sava

» Heraclidul Alb roman semi-SF
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeLun Iul 11, 2016 1:43 pm Scris de Varganici Costica

» Singurătăţile noastre-Titi Nechita
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeSam Mar 19, 2016 2:03 am Scris de tyk

» Gustări şi aperitive
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeLun Feb 01, 2016 8:59 am Scris de Didina Sava

» Dorina Neculce
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeSam Mar 14, 2015 3:42 pm Scris de Dorina Ciocan

» Mihai LEONTE poetul armoniei si al optimismului...
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Icon_minitimeDum Noi 30, 2014 11:46 am Scris de Mihai LEONTE

Facebook

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Site-uri preferate
Retete culinare
Reţele de socializare
Parteneri
forum gratuit

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Empty Pandantiv și cercei „Cununa cunoașterii”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Mar 17, 2017 10:00 am

Pandantiv și cercei „Cununa cunoașterii” din colecţia de primăvară "Odă luminii din inima mea" / Flori de piatră Bijoux -Didina Sava. Compoziția florală este confecţionată din petale de jasp regalit, inimi și frunze de sidef, dropuri și mărgele de agat, mărgele de sidef, sârmă modelatoare.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Colier79
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Colier80
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Numarul mesajelor : 3864
Varsta : 53
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 01/06/2009

http://floridepiatrabijoux.forumgratuit.ro/pagini-personale-ale-

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Empty Pantantiv și cercei „Poeme trandafirii”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Mar 17, 2017 9:58 am

Pantantiv și cercei „Poeme trandafirii” din colecţia de primăvară "Odă luminii din inima mea" / Flori de piatră Bijoux -Didina Sava. Pandantivul este confecționat din ovale de jad și inimioare de sidef, mărgele de agat, dropuri de jad, sârmă modelatoare.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Colier77
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Colier78
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Empty Pantantiv și cercei „Însingurarea unei flori de podbal”

Mesaj  Didina Sava la data de Vin Mar 17, 2017 9:56 am

Pantantiv și cercei „Însingurarea unei flori de podbal” din colecţia de primăvară "Odă luminii din inima mea" / Flori de piatră Bijoux -Didina Sava. Pandantivul este confecționat din ovale de jad și lacrimi jasp crysocolla, mărgele și dropuri de agat, jad, sârmă modelatoare.

Indisponibil

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Colier74
„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Colier76
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Empty „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava

Mesaj  Didina Sava la data de Lun Mar 13, 2017 5:17 am

Colier, cercei și brățară „Plăcutul lanț al iubirii” din colecţia de toamnă 2017 „Constelația Florilor" / Flori de piatră Bijoux -Didina Sava. Compoziția este confecționată din inimioare și ovale de sidef, perle de cultură, sârmă modelatoare argintată și aurie nontarnish.

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 01512

Ultima editare efectuata de catre Didina Sava in Dum Aug 27, 2017 5:12 am, editata de 3 ori
Didina Sava
Didina Sava
Initiator forum

Sus In jos

„Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava - Pagina 12 Empty Re: „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

Permisiunile acestui forum:
Puteti raspunde la subiectele acestui forum