Forumul Prieteniei
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» „Flori de piatră-Bijoux" albumul II-bijuterii artizanale marca Didina Sava
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeLun Mar 25, 2024 6:38 pm Scris de Didina Sava

» Decorațiuni din fetru
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeLun Dec 28, 2020 3:35 pm Scris de Didina Sava

» Roxana Elena Sava-lucrari de arta plastica personale
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeJoi Ian 16, 2020 8:12 pm Scris de Didina Sava

» Mihaela Moşneanu
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeVin Feb 23, 2018 6:30 pm Scris de Mihaela Moşneanu

» „Flori de piatră-Bijoux" albumul I-bijuterii artizanale marca Didina Sava
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeLun Mar 13, 2017 3:15 pm Scris de Didina Sava

» Heraclidul Alb roman semi-SF
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeMar Iul 12, 2016 12:43 am Scris de Varganici Costica

» Singurătăţile noastre-Titi Nechita
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeSam Mar 19, 2016 12:03 pm Scris de tyk

» Gustări şi aperitive
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeLun Feb 01, 2016 6:59 pm Scris de Didina Sava

» Dorina Neculce
Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Icon_minitimeDum Mar 15, 2015 1:42 am Scris de Dorina Ciocan

Facebook- Flori De Piatră Bijoux
https://www.facebook.com/floridepiatrabijoux/
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Site-uri preferate
Retete culinare
Reţele de socializare
Parteneri
forum gratuit

Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19

In jos

Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Empty Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19

Mesaj  Vizitato Lun Feb 01, 2010 7:13 pm

Emilian Marcu-Vitrina Cărţilor-miercuri ora 19 Clip_310

MIERCURI ORA 19

Demersul nostru din fiecare miercuri de la ora 19 este de a vă face cunoscute cărţile şi autorii lor, de a face împreună o călătorie într-o vitrină imaginară, a cărţilor.
Vom deschide acest drum printre rafturile imaginare cu imaginea pe care o avea Borges despre biblioteca :"Eu mi-am imaginat întotdeauna Paradisul sub forma unei biblioteci....şi aici mă aflam eu"şi nu putem să nu fim de acord cu aceasta pentru că "nu există zăbavă mai de preţ", aşa cum spunea cu câteva sute de ani în urmă cronicarul, "decât cetitul cărţilor"

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum